Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ tripod access system ] αγώνας 321 προϊόντα.
Πλάτος 600 μεταβάσεων πλήρης αυτόματη τρίποδο πύλη εμποδίων ΚΚ με το νόμισμα Accepter/την αντίθετη λειτουργία
| Εφαρμογή: | pulic toilelt, πάρκο, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
| Μικτό βάρος: | 70 κιλά |
Μέσης ύψους αντίθετη λειτουργία πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων ανοξείδωτου αυτόματη με τον έλεγχο καρτών ανάγνωσης
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420 mm (L) * 330 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 520 mm (L) * 430 mm (Π) * 1080 mm (Υ) |
Πόρτα πολυ Acess περιστροφικών πυλών σταθμών τρένου γυμναστικής μεταβάσεων αποδεκτό
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη τρίποδων για τη γυμναστική |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής: | Γυμναστική, λούνα παρκ, στάδιο, pulic περιοχή, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
Πισίνα χρήσης Conveniet/πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων γυμναστικής, αναγνώστης βραχιολιών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων βραχιολιών RFID |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 65Kg |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
Αδιάβροχη υπαίθρια κάθετη υψηλή RFID περιστροφικών πυλών τρίποδων κάρτα μέσης για τις κινηματογραφικές αίθουσες
| Τύπος: | τρεις περιστροφική πύλη βραχιόνων/ραγών |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420 mm (L) * 330 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 520 mm (L) * 430 mm (Π) * 1080 mm (Υ) |
Ημι αυτόματη μηχανή απορρόφησης κλονισμού περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης τρίποδων χαμηλού θορύβου
| Όνομα προϊόντων: | περιστροφική πύλη τρίποδων ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Πλάτος βραχιόνων: | 510 χιλ. |
Κάρτα/ηλεκτρονική πόρτα περιστροφικών πυλών RFID Wristband, για τους πεζούς συνήθεια ελέγχου προσπέλασης πυλών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων βραχιολιών RFID |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 65Kg |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
Κωδικός γραμμών Κωδικός Qr Κύλινδρο ελέγχου πρόσβασης τρίποδου
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Φινίρισμα: | Βουρτσισμένη επιφάνεια |
| Διάσταση: | Δοκιμαστικό σύστημα |
RFID αυτόματη περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας κυλίνδρων στις υπαίθριες δημόσιες υπηρεσίες
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Λιμένας επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Πλάτος μεταβάσεων:: | ≤600 χιλ. |
Συμβολικός ESD καρτών ταυτότητας ολοκληρωμένου κυκλώματος περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης τρίποδων εισόδων & εξόδων ελεγκτής δακτυλικών αποτυπωμάτων
| όνομα στοιχείων: | Ανταγωνιστική περιστροφική πύλη τρίποδων τιμών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | 304# ανοξείδωτο |
| Τάση εργασίας: | AC220±10%V 50±10%HZ |

