Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ tripod access system ] αγώνας 321 προϊόντα.
Στάση λεωφορείου τρία περιστροφική πύλη τρίποδων πυλών βραχιόνων για τον ευφυή έλεγχο ροής
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Χρόνος του ανοίγματος/του κλεισίματος: | 0.6second |
Η πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων απόδειξης σκουριάς αντιστέκεται σε εξωτερικό καταστρέφει για κατοικημένο, γυμναστική
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Το ύψος μέσης αυτόματο περιστρέφεται την πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων στο έλεγχο προσπέλασης υπεραγορών
| ΜΗΧΑΝΗ: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό: | Εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Μετακίνηση εργασίας: | Μετακίνηση εργασίας: DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
Αυτόματα πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων, περιστροφική αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων εμποδίων βραχιόνων πτώσης ελεγχόμενη
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Σύστημα δοκιμών ESD |
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
Πλήρης αυτόματη περιστροφική πύλη τρίποδων γραμμωτών κωδίκων μηχανών εισιτηρίων ανοξείδωτου για το ισπανικό canime
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης LCD: | 7» |
| Τύπος: | Ενιαίο πυρήνα, ημιαυτόματο ή πλήρως αυτόματο έλεγχο |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων ελέγχου προσπέλασης, για τους πεζούς πύλες ασφάλειας ημι - αυτόματος
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
QR κώδικα καρτών αναγνωστών μισή περιστροφική πύλη τρίποδων μηχανισμών αναγνώρισης προσώπου ύψους διπλή zk
| ODM/OEM: | Δεκτός |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | 110~240 Β (ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ) |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
Υπαίθρια πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων, είσοδος περιστροφικών πυλών σταθμών τρένου τηλεχειρισμού
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Μηχανισμός πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων RFID, συστήματα ασφαλείας εισόδων ανοξείδωτου
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
Μισή πύλη 304 περιστροφικών πυλών τρίποδων κτιρίου γραφείων εισόδων ύψους ανοξείδωτο
| Υλικό κατοικίας: | τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
|---|---|
| Πλάτος μεταβάσεων: | μέσα σε 600 χιλ. |
| Διάβαση της κατεύθυνσης: | αμφίδρομος ή ενιαίος (διευθετήσιμος) |

