Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Για τους πεζούς αμφίδρομοι πλήρεις κάρτα πυλών RFID περιστροφικών πυλών ύψους/έλεγχος προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Μέγεθος: | 2760*1350*2350mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πακέτο: | 4 συσκευασίες, 10CBM |
High-Speed 0.2s Turnstile Gate with 304 Grade Stainless Steel and RFID Interface for Secure Access Control
| Barrier open time: | 0.2 s |
|---|---|
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
| Operation direction: | 2-Way |
Μισές περιστροφικές πύλες ύψους ασφάλειας πυλών ταχύτητας μορφής πολυτέλειας για την ικανότητα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο: | Bubble+crate |
304 αντιστατικός ελεγκτής λουριών καρπών εργαλείων ESD ελεγκτών πυλών ανοξείδωτου ESD
| Ονομασία του προϊόντος: | Δοκιμαστής ESD |
|---|---|
| Παρακολούθηση: | 8 ίντσες |
| υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
Προσαρμοσμένο Ατσάλι Ασφάλεια Καμπίνα Προετοιμασμένη Εξωτερική Ασφάλεια Booth
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1.3*2.*2.4m ή Custom |
| Αδιάβροχη Κατάταξη: | Διάκριση IP54 |
Περιστροφική περιστροφική μηχανή διπλής λωρίδας ελέγχου πρόσβασης από ανοξείδωτο χάλυβα για σούπερ μάρκετ
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
Από ανοξείδωτο χάλυβα Αυτοματοποιημένη πόρτα Διορθωτικό τηλεχειρισμό Ασφάλεια Γύρισμα πρόσβαση τιμή Εισόδου Πύλη Πεζός
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα IC, Κάρτα RFID |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | 485 Rs, RS-232 |
Εκτός λειτουργίας τιμή περιστροφικών πυλών πρόσβασης σωλήνων εξαιρετικής ποιότητας λόμπι δημόσιων κτιρίων τύπος
| Όνομα προϊόντος: | Χρωματιστό κουτί φρουρού από χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1.2×1.5×2.4μ 1.5×1.5×2.4μ 1.5×1.7×2.4μ 1.8×1.8×2.4μ 1.7×2.0×2.4μ 2.0×2.5×2.4μ |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Συμπίεση 304 ανοξείδωτου χάλυβα Swing Barrier Gate με 0,2s ανοιχτό/κλειστό χρόνο και επικοινωνία RS485
| Access control: | QR Code, IC Card |
|---|---|
| Open/close time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Συνήθειας μισή ύψους περιστροφικών πυλών LCD πόρτα πρόσβασης αναγνώρισης προσώπου διαφήμισης οθόνης υπαίθρια για την είσοδο χώρων στάθμευσης
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Υλικά πόρτας: | Ατσάλι |
| Ελεύθερη ταχύτητα: | 3-10S |

