Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Πύλη υψηλής ταχύτητας κάθετης συρόμενης με 0,2 δευτερόλεπτα Τρόπος ανοίγματος/κλεισίματος εμπόδιο προστασία IP54 και κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα 304
| Έλεγχος πρόσβασης: | Κάρτα RFID, QR κωδικός |
|---|---|
| Ταχύτητα φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232, RS485, TCP/IP |
Εισαγωγή του γραφείου 304 από ανοξείδωτο χάλυβα αυτόματο υψηλής ασφάλειας Πεζών έλεγχο πρόσβασης swing φραγμός ταχύτητας πύλη
| Διάσταση: | 1400*120*1000mm (l*w*h) |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη LCD οθόνης προσώπου |
| πλάτος λωρίδας: | 55-130cm |
Υψηλή ασφάλεια 304 χρώμα λογότυπων του Γκέιτς Customizd εμποδίων ταλάντευσης παιδιών αντι-τσιμπήματος ανοξείδωτου διαθέσιμο
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο Γκέιτς ταλάντευσης παιδιών |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 |
Εγκεκριμένο CE ανοξείδωτου RFID πρόσβασης ταλάντευσης εμποδίων υψηλό πρότυπο ταχύτητας πυλών γρήγορο
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 300 * 1000mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC100V-240V |
304 ανοξείδωτο χάλυβα Πύλη 120x30x100cm Ανερόστερη Αυτοματοποιημένη
| Διάσταση: | 120 * 30 * 100 cm |
|---|---|
| Τύπος: | Χειροκίνητο/ημιαυτόματο/πλήρες αυτοκίνητο |
| Σύμφωνος: | RFID/δακτυλικό αποτύπωμα/κέρμα/qr γραμμικό κωδικό |
Υπαίθριο Κινητό Περίπτερο Φύλαξης Ασφαλείας από Ανοξείδωτο Χάλυβα Αδιάβροχο
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Δάχος τοίχου: | ανοξείδωτο 1.0mm |
| Επικάλυψη τοίχων: | Πλαϊγουντ 15 mm |
Ορθογώνιο βισμούθιο πυλών περιστροφικών πυλών ασφάλειας ανοξείδωτου κατευθυντικό για εσωτερικός/υπαίθριος
| Χρώμα: | Ασημένιο |
|---|---|
| Κατεύθυνση έναρξης: | Αμφίδρομος |
| Ασφάλεια: | - Ναι, ναι. |
Ανοξείδωτο 304/316 πύλη περιστροφικών πυλών RFID 30 - 40 άτομα/λ. με τη ΣΥΝΕΧΉ αβούρτσιστη μηχανή
| Όνομα: | Πύλη Tripod Turnstile |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC110~240 Β |
| Επίπεδο προστασίας: | IP54 |
304 στάνταρ από ανοξείδωτο χάλυβα Προσαρμοσμένο OEM Ασφάλεια υψηλής ασφάλειας πύλη διέλευσης ενιαία πύλη για ανθρώπους
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID |
|---|---|
| ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ/ΚΑΝΟΝΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | TCP/IP |
Περιστρεφόμενη για τους πεζούς RFID βραχιόνων πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων, αντι εσπευσμένη λειτουργία συναγερμών
| Όνομα προϊόντων: | Ανταγωνιστική περιστροφική πύλη τρίποδων τιμών |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*300*980mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |

