Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων αναγνώρισης RFID προσώπου υψηλής ασφαλείας
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Διάσταση: | L1200xW280xH1000mm |
8 περιεκτικό πεντάλι ποδιών Wristband ανθρώπινου σώματος πυλών οργάνων ελέγχου ESD ίντσας LCD
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ελεγκτών ESD |
|---|---|
| όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
πύλη εμποδίων ταλάντευσης παιδικών σταθμών κατεύθυνση βισμουθίου πλάτους μεταβάσεων 600 - 900mm διευθετήσιμη
| Πλάτος διέλευσης: | 600~900mm |
|---|---|
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης ανώτερης ποιότητας, ανθεκτική στην εξωτερική αυτόματη αμφίδρομη πύλη ζημίας
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200 mm (Μ) *280 mm (Π) * 1000 mm (Υ) |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Αριστοκρατικό πλάτος γυαλιού πύλη εμποδίων ταλάντευσης 900 χιλ. με τον αναγνώστη καρτών
| Oem: | OEM μήκος βραχίονα, προσαρμοσμένο λογότυπο, προσαρμοσμένο μέγεθος |
|---|---|
| Μικτό βάρος: | 50 kg/σετ |
| Λιμάνι επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
Αδιάβροχος αυτοματοποιημένος ESD χτυπημάτων ελεγκτής 90cm ποδιών εμποδίων πύλη ευρύ σύστημα ασφαλείας
| Υλικό: | 1.5mm πάχος 304 ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
Ανέπαφες περιστροφική πύλη ανίχνευσης προσώπου/συσκευή ελέγχου προσπέλασης χρονικής συμμετοχής δεικτών θερμομέτρων καμερών Wifi
| Μέγεθος προϊόντος: | 210(L)* 135(W)* 225(H)CM |
|---|---|
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Πολυσύνθετος έλεγχος εισόδων μεταβάσεων πυλών εμποδίων χτυπημάτων ελέγχου προσπέλασης για το δημόσιο χώρο
| Ονομασία προϊόντος: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*300*1070mm |
Χειρωνακτική ή αυτόματη πύλη εμποδίων διαφραγμάτων για τους πεζούς για τη δημόσιες κοινότητα και τη βιβλιοθήκη
| Όνομα προϊόντων: | Χειρωνακτική περιστροφική πύλη διαφραγμάτων πυλών εμποδίων ταλάντευσης για τη δημόσιες κοινότητα και |
|---|---|
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Εφαρμογή: | εσωτερικός ή υπαίθριος |
Σύστημα Βιομετρικής Προσέλευσης για Πύλη Περιστροφικής Φραγής
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 1500pcs |
|---|---|
| Χωρητικότητα κάρτας: | 10000 ΤΕΜ |
| Τύπος: | Αδιάβροχο τύπο, καλυμμένο με κουτί IP62 |

