Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Αντιοξειδωτικό εμπόδιο Autogate ελέγχου προσπέλασης αιμοστατικών επιδέσμων SS304 με τον κώδικα QR
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W120*H1000mm |
Εγκρίθηκε από το CE RFID Gate Reader Flap Barrier Gate Access Control System Security Turnstiles Gate
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Λειτουργία ελέγχου: | Μακρινή κάρτα εισιτηρίων δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων ελέγχου προσπέλασης, εισελκόμενος για τους πεζούς σφιγκτήρας επαγωγής εμποδίων υπέρυθρος
| Όνομα προϊόντων: | Εισελκόμενη πύλη εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας δυνατότητας με την υπέρυθρη λειτουργία σφιγκτηρών επα |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Λιμένας επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
Πλήρης αυτόματη εισελκόμενη πύλη εμποδίων χτυπημάτων με τη διεπαφή σημάτων RS485 & ηλεκτρονόμων
| Όνομα προϊόντων: | Εισελκόμενη πύλη εμποδίων χτυπημάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Λιμένας επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
Μηχανισμός ανιχνευτών κώδικα φραγμών συστημάτων εμποδίων εισόδων ελέγχου προσπέλασης αερολιμένων IP54
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30~40 άτομα/λ. |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Όνομα προϊόντος: | Φραγμός φλαπ, στροβιλός τύπου φλαπ |
Υπαίθριο σύστημα φραγμού RS485 RFID Smart Gate Flap For Schools Gym
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Διαβάτης RFID Tcp / Ip Πύλη φλαπ φράχτη εσωτερική εξωτερική
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός υπαίθριος |
Κάθετο εμπόδιο ταλάντευσης εισόδων ασφάλειας με το διευθετήσιμο βραχίονα ταλάντευσης για τα με ειδικές ανάγκες άτομα
| Όνομα προϊόντων: | Κάθετο εμπόδιο ταλάντευσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Καθαρό βάρος: | 45Kg |
Ευρεία πύλη ταλάντευσης παρόδων για τους πεζούς, αυτόματο κτίριο γραφείων πυλών εμποδίων ΣΥΝΕΧΩΝ εισόδων
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
|---|---|
| Διάσταση: | Μ1400xΠ200xΥ1000mm |
| Τύπος: | ενιαίος πυρήνας & διπλός πυρήνας |
Φορητή 90cm εισόδων πύλη εμποδίων ταλάντευσης καναλιών οπτική/κυλινδρική πύλη ταχύτητας βαριάς κυκλοφορίας
| Μέγεθος του προϊόντος: | ύψος 1000 mm, διάμετρος 168 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |

