Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Ακτινογραφία Πλήρως αυτόματη στρογγυλοστοιχία στρογγυλοστοιχίας Φραγμός εισόδου πλήθους για αεροδρόμια
| πλάτος λωρίδας: | 60,90,110cm ή άλλα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 45persons/min |
| Χρήση: | Σταθμός μετρό |
Πύλη εμποδίου κλίσης 600mm πλάτος Flap έλεγχο πρόσβασης ταχύτητα πύλη γύρισμα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Διάρκεια βραχίονα κλίσης: | 3090cm |
Διοπτική στροφή 2 λωρίδων με αναγνώριση προσώπου για σχολεία
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | 1200(Μ)*280(Π)*900(Υ) χιλ. |
|---|---|
| Τύπος: | Χειροκίνητο ή Ημιαυτόματο / Πλήρως αυτόματο |
| Συμβατό: | Πρόσωπο / RFID / Αποτύπωμα δακτύλου / Νομίσμα / QR barcode |
304 για τους πεζούς πύλη παραθύρων σχεδίου/ανιχνευτών ύφους γεφυρών πυλών εμποδίων τρίποδων ανοξείδωτου
| Εφαρμογή: | pulic toilelt, πάρκο, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
| Μικτό βάρος: | 70 κιλά |
50w εσωτερική υπαίθρια βασισμένη IP βιομετρική στον Ιστό αυτοματοποιημένη Acess ασφάλεια Γκέιτς περιστροφικών πυλών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
| Καθαρό βάρος: | 80KG |
Κατευθυντικός αναγνώστης καρτών περιστροφικών πυλών RFID υπεραγορών βισμουθίου χάλυβα υψηλής ταχύτητας με τον αισθητήρα IR
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
|---|---|
| Μέγεθος προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
| Καθαρό βάρος: | 75 κιλά |
Υψηλός - για τους πεζούς εμπόδιο περιστροφικών πυλών μετρό ποιοτικής LCD επίδειξης με το συμβολικό αναγνώστη αποδεκτών και rfid ΕΙΣΙΤΗΡΊΩΝ
| Application: | metro, train road, Apartment |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1400*280*1000mm |
Της ΚΙΝΑΣ πολυτέλειας οι έξυπνες καναλιών σχεδίου ενιαίες βραχιόνων ταλάντευσης περιστροφικές πύλες ύψους πυλών μισές με το CE υπογράφουν
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1500x120x1000H mm, (ή προσαρμοσμένο) |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πλάτος διέλευσης: | 550mm, 600~900, ή μεγαλύτερο κατά παραγγελία |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων τριών βραχιόνων
| Υλικό στέγασης: | 304# από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πλάτος διέλευσης: | ≤600 mm |
| Σήμα εξόδου: | τυποποιημένο σήμα ηλεκτρονόμων |
Ταχύτητα δύο παρόδων μισή ύψους πύλη εμποδίων εισαγωγής περιστροφικών πυλών εισελκόμενη
| Μέγεθος: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Κύριο υλικό: | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή: | είσοδος / έξοδος του Carport, Hotel, House |

