Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
18mm χρησιμοποιημένο νόμισμα σύστημα συλλογής επιλογέων νομισμάτων περιστροφικών πυλών ΚΜΕ προγραμματίσημο πολυ
| Εφαρμογή: | Εισαγωγή δημόσιας τουαλέτας, πισίνα |
|---|---|
| Διάμετρος νομισμάτων: | 18 mm ~ 30 mm |
| Δείγμα νομίσματος: | Διαθέσιμο |
Πλήρης αυτόματη περιστροφική πύλη 90CM RFID ευρέως που περνά για την ασφάλεια
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | < 40 άτομο/λεπτό |
| Πλάτος πρόσβασης: | 60,90 cm, ή περισσότερο, μπορεί να κατασκευαστεί κατά παραγγελία |
Ασφάλεια 60110cm για τους πεζούς ακρυλικός βραχίονας περιστροφικών πυλών ταλάντευσης εισόδων με την αβούρτσιστη μηχανή
| Τύπος: | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Τροφοδοτικό: | AC100V-240V |
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
Οπτική του προσώπου πύλη εμποδίων ταλάντευσης περιστροφικών πυλών αναγνώρισης αντι συντριβής για την τουαλέτα
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15°C-70°C |
| Πλάτος διέλευσης: | 60~180cm |
Για τους πεζούς τερματικό αναγνώρισης προσώπου ελέγχου προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών υψηλής ταχύτητας
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
|---|---|
| Διάσταση: | 1400 * 180 * 1000mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Δυνατότητα ανάφλεξης |
QR του προσώπου ασφάλεια περιστροφικών πυλών ESD αναγνώρισης δακτυλικών αποτυπωμάτων κώδικα με τη θερμική κάμερα
| Ανακοίνωση: | Επικοινωνία RS485 |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25-30 άτομα ανά λεπτό |
| Κατεύθυνση: | μονόδρομος, δις-κατεύθυνση διευθετήσιμη |
Ηλεκτρικές ταλάντευσης πυλών περιστροφικών πυλών εισόδων περιστροφικές πύλες ασφάλειας συστημάτων ελέγχου για τους πεζούς
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Αυτοματοποιημένη αναγνώστης ασφάλεια Γκέιτς 3 RFID υψηλή περιστροφική πύλη μέσης ανιχνευτών βραχιόνων για τους πεζούς του προσώπου
| πιστοποιητικό: | CE |
|---|---|
| Χρήση: | Γραφείο, ξενοδοχείο, βιβλιοθήκη, σταθμό μετρό, κλπ. |
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερικός/υπαίθριος (καταφύγιο), εσωτερικό |
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων αναγνώρισης προσώπου πυλών RFID περιστροφικών πυλών ασφάλειας γραφείων ύψους μέσης
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400*120*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
Για τους πεζούς περιστροφική πύλη ύψους μέσης ενιαία/αμφίδρομη για τις παιδικές χαρές και τα θεματικά πάρκα
| Εφαρμογή: | Γραφείο/είσοδος Certer ικανότητας γυμναστικής |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP54 |
| Μέγεθος: | Πρότυπο ή προσαρμοσμένο |

