Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Ασφάλειας πύλη μηχανισμών περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων πρόσβασης πορτών ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστη μηχανών βιομετρική
| Εγγύηση: | 1 έτος δωρεάν υπηρεσία εγγύησης |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Όνομα προϊόντος: | Αυτόματος μισός έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών για τη γυμναστική |
Για τους πεζούς πύλη εμποδίων ταλάντευσης ελέγχου προσπέλασης πορτών με τη διεπαφή RFID
| Μέγεθος του προϊόντος: | κύριος πόλος: Φ168mm ύψος: 1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304/316 ανοξείδωτο |
| Καθαρό βάρος: | 85KG/set |
Περιστροφική πύλη τελικό RS232 τρίποδων αναγνώρισης προσώπου χρονικής συμμετοχής
| Οθόνη οθόνης: | Εικόνα LCD 8 ιντσών |
|---|---|
| Απόσταση αναγνώρισης: | 0,3-0,5 μ. |
| Υλικό εμφάνισης: | Θήκη από κράμα αλουμινίου, σκληρυμένο γυαλί |
Περιστρεφόμενη είσοδος από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με έλεγχο πρόσβασης αναγνώρισης προσώπου
| Ταχύτητα πέρασης: | 40 Άτομα / Λεπτό |
|---|---|
| Τύπος: | Ενιαίο ή διπλό πυρήνα (προαιρετικό) |
| πλάτος καναλιού: | κανονικό 60cm, ή 90 (κατά παραγγελία) |
316 / 304 πλήρεις περιστροφικές πύλες ύψους SUS, ελεγχόμενη θαλάσσιος λιμένας πόρτα πρόσβασης ασφάλειας
| Μέγεθος: | 1630 (λ) * 1500 (ψ) * 2300 χιλ. (Χ), μπορούν να είναι μέγεθος συνήθειας |
|---|---|
| Υλικό: | 304 sus |
| Τύπος: | Ενιαίες περιστροφικές πύλες ύψους acess αμφίδρομες SUS πλήρεις |
Μισές περιστροφικές πύλες ύψους ασφάλειας πυλών ταχύτητας μορφής πολυτέλειας για την ικανότητα
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο: | Bubble+crate |
50w εσωτερική υπαίθρια βασισμένη IP βιομετρική στον Ιστό αυτοματοποιημένη Acess ασφάλεια Γκέιτς περιστροφικών πυλών
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*300*1000mm |
| Καθαρό βάρος: | 80KG |
Πύλη ασφάλειας περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων RFID με την υπαγόρευση φωνής και τη λειτουργία συναγερμών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων χτυπημάτων RFID με τη γρήγορη λειτουργία φωνής και τη λειτουργία συναγερμών |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
Αυτόματη περιστροφική πύλη δεικτών θερμοκρασίας αναγνώρισης προσώπου συστημάτων ελέγχου προσπέλασης
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
|---|---|
| Ύψος αναγνώρισης: | 1.2-2.2 M |
| Ταχύτητα προσδιορισμού: | Ανίχνευση προσώπου και ακολουθώντας κα 20 |
Προγραμματίσημες περιστροφικές πύλες ασφάλειας πυλών εμποδίων χτυπημάτων αναγνωστών καρτών Rfid για το σύστημα βιβλιοθήκης
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Εφαρμογή: | Αναγνώριση προσώπου, σταθμός εισιτηρίων, γραφείο, κλπ. |

