Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 734 προϊόντα.
Πλήρεις περιστροφικές πύλες ύψους πυλών/δακτυλικών αποτυπωμάτων εμποδίων χτυπημάτων εισόδων ασφάλειας
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο πυλών εμποδίων χτυπημάτων εισόδων ασφάλειας στον τηλεχειρισμό RFID και δακτυλικών αποτυπωμάτ |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
| Κίνημα εργασίας: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
Περιστροφικές πύλες ελεγχόμενης πρόσβασης ασφάλειας τηλεχειρισμού με τον εισελκόμενο βραχίονα IR
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο πυλών εμποδίων χτυπημάτων τηλεχειρισμού RFID με τον εισελκόμενο βραχίονα IR |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Γρήγορη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ταχύτητας αυτόματη για τον αερολιμένα σταθμών και τη γυμναστική ικανότητας
| Όνομα προϊόντων: | Γρήγορη πύλη εμποδίων ταλάντευσης ταχύτητας αυτόματη για τον αερολιμένα σταθμών και τη γυμναστική ικ |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
50HZ πύλες ασφάλειας περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης με την υπέρυθρη διεπαφή ακτίνων RS485
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρονική πύλη εμποδίων ταλάντευσης |
|---|---|
| Μετάδοση: | Όλος-ηλεκτρικός μηχανικός |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
Πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών ύψους μέσης ασφάλειας για το σύστημα ελέγχου προσπέλασης
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 980mm (η) |
| Υλικό: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Γλιστρώντας περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας αναγνωστών Rfid με το δακτυλικό αποτύπωμα
| Τύπος: | μονοπύρηνος ή διπλός πυρήνας, πύλη υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Ανοιχτό Τύλο: | Γυάλινο συρόμενο εμπόδιο |
| Εφαρμογή: | Αεροδρόμιο, Γραφείο, ξενοδοχείο, είσοδος νοσοκομείου |
Διπλής κατεύθυνσης RFID ασφάλειας CE για τους πεζούς του Γκέιτς του προσώπου περιστροφική πύλη ύψους αναγνώρισης πλήρης
| Μέγεθος προϊόντος: | 3100 (L) * 1500 (W) * 2250 (H) mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Υλικό: | 316 / 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
Σύστημα Περιστροφικής Πύλης ESD με Οθόνη LCD 8 ιντσών, Πεντάλ Ποδιού και Βραχιολάκι
| ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ: | Δοκιμαστικό μέγεθος |
|---|---|
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο, (ή συνήθεια 316) |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 25~30 άτομα/λ. |
Περιστροφική είσοδος ταχείας διέλευσης από ανοξείδωτο χάλυβα με RFID, χρόνος φραγμού 0,2 δευτερόλεπτα
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232, RS485 |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2S |
| Φραγμός κοντά στο χρόνο: | 0,2S |
Το βιομετρικό εμπόδιο περιστροφικών πυλών αντι ουρών αερολιμένων ασφάλειας οδήγησε την επίδειξη για το σχολείο/το ξενοδοχείο
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*980mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |

