Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ security turnstile gate ] αγώνας 746 προϊόντα.
SS 304/316 3 κυλώντας περιστροφικές πύλες με τον τρόπο λειτουργίας κουμπιών/καρτών/τηλεχειρισμού
| Μέγεθος: | 1200mm (L) Χ 280mm (W) Χ 1000mm (Χ) |
|---|---|
| Όνομα: | Πύλη Tripod Turnstile |
| Υλικό: | ανοξείδωτος χάλυβα 304/316 |
Μόνιμος πλήρης αυτόματος ανιχνευτής μετάλλων ασφάλειας αναγνωστών καρτών Rfid πυλών εμποδίων χτυπημάτων
| Όνομα προϊόντος: | 304 περιστροφική πύλη χτυπημάτων SUS |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*280*1000mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
Αδιάβροχος αυτοματοποιημένος ESD χτυπημάτων ελεγκτής 90cm ποδιών εμποδίων πύλη ευρύ σύστημα ασφαλείας
| Υλικό: | 1.5mm πάχος 304 ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
Ethernet/θερμική περιστροφική πύλη αναγνώρισης προσώπου ανιχνευτών WiFi με θερμική Camera Factory Company εφαρμογή
| Ανίχνευση προσώπου: | βάση δεδομένων προσώπου 20 χιλιάδων τοπική |
|---|---|
| Μέγεθος στρογγυλομηχανής: | 1200 x 300 x 1000 mm |
| Τρόπος εφαρμογής: | Πύλη, wall-mounted, υπολογιστής γραφείου, floor-mounted εγκατάσταση |
Καμία του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης αφής
| γεμίζει φως: | Υπερκόκκινα, φώτα LED |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280 * 800, φωτεινότητα 400cd |
| Οθόνη οθόνης: | Εικόνα LCD 8 ιντσών |
Αυτόματα συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων περιστροφικών πυλών γραμμωτών κωδίκων/κώδικα Qr για την περιοχή τουριστών, μουσείο, είσοδος κινηματογράφων
| Όνομα προϊόντος: | Σύστημα διαχείρισης εισιτηρίων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σταθμός του μετρό, σταθμός λεωφορείων, Scenic, κινηματογράφος, στάδιο, συναυλία, κλπ. |
| Τύπος: | Πύλη με σύστημα διαχείρισης εισιτηρίων |
Πύλη διαφάνειας LCD υψηλής ταχύτητας με κάρτα αναγνώρισης προσώπου
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
304 SS Γρήγορη Γύρα Γύρισμα για την ασφάλεια και τον έλεγχο πρόσβασης υψηλή ταχύτητα 35-40 άτομα ανά λεπτό με διαφημιστική πόρτα
| Τρόπος του ελέγχου: | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Υπέρυθρη ποσότητα: | 8-12 ζευγάρια |
| Ονομασία προϊόντος: | Γρήγορη περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας |
Ανθεκτική σύγχρονη πύλη αδιάβροχο RFID εμποδίων περιστροφικών πυλών για τον υπόγειο ασφαλή
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400*200*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
304 ανοξείδωτο χάλυβα Flap Barrier Gate Security Door Mechanism Rs485 δακτυλικό αποτύπωμα
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400*300*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |

