Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ fare collection system ] αγώνας 43 προϊόντα.
Για τους πεζούς εισελκόμενο διπλό Κίνημα δακτυλικών αποτυπωμάτων πυλών εμποδίων χτυπημάτων για το νοσοκομείο
| Εφαρμογή: | συλλογή τιμής, σταθμός εισιτηρίων, γραφείο |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30~40 άτομα/λ. |
| Κατεύθυνση: | Ένα ή δις-κατεύθυνση (προαιρετικό) |
Πλήρης αυτόματη περιστροφική πύλη 90CM RFID ευρέως που περνά για την ασφάλεια
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | < 40 άτομο/λεπτό |
| Πλάτος πρόσβασης: | 60,90 cm, ή περισσότερο, μπορεί να κατασκευαστεί κατά παραγγελία |
Πολυσύνθετη χτυπημάτων περιστροφικών πυλών πύλη ανιχνευτών ασφάλειας ελέγχου προσπέλασης πυλών αναγνωρισμένη πρόσωπο
| Εφαρμογή: | συλλογή τιμής, σταθμός εισιτηρίων, γραφείο |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30~40 άτομα/λ. |
| Κατεύθυνση: | Ένα ή δις-κατεύθυνση (προαιρετικό) |
Αδιάβροχη πύλη περιστροφικών πυλών ταλάντευσης με το ύφος ολίσθησης αναγνώρισης SUS 304 προσώπου
| Ύψος γυάλινης περίφραξης: | 1,8μ, 1,4μ, 1,2μ, λιγότερο από 1μ |
|---|---|
| Τύπος: | Συρόμενη πύλη υψηλής ταχύτητας |
| Εφαρμογή: | Αεροδρόμιο, Γραφείο, ξενοδοχείο, είσοδος νοσοκομείου |
Αυτόματα πρόσωπα πυλών IP54 35 εμποδίων χτυπημάτων αναστοιχειοθέτησης/λ. για Gym Club Company
| Εγγύηση: | 1 έτος δωρεάν υπηρεσία εγγύησης |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Όνομα προϊόντος: | Αυτόματος μισός έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών για τη γυμναστική |
Λόμπι ελέγχου προσπέλασης μέσης ύψους περιστροφικών πυλών σαφείς κατασκευαστές περιστροφικών πυλών φτερών οπτικοί
| Εφαρμογή: | συλλογή τιμής, σταθμός εισιτηρίων, γραφείο |
|---|---|
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30~40 άτομα/λ. |
| Κατεύθυνση: | Ένα ή δις-κατεύθυνση (προαιρετικό) |
Περιστροφικές πύλες 60cm ελέγχου προσπέλασης γραφείων περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων πλάτους μεταβάσεων
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Του προσώπου πύλη εμποδίων ταλάντευσης γυαλιού υψηλής ταχύτητας γυμναστικής περιστροφικών πυλών αναγνώρισης αντι άλματος
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Πλήρως αυτόματη μεταλλική πύλη φραγής βραχίονα 304 από ανοξείδωτο χάλυβα για άτομα με ειδικές ανάγκες
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |
Οπτικά περιστροφικά υψηλής ασφάλειας Αναγνώριση προσώπου με έλεγχο πρόσβασης Swing Barrier Gate
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | Μ1200*Π300*Υ1000mm |

