Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ fare collection system ] αγώνας 43 προϊόντα.
Περιστροφική είσοδος γυμναστηρίου με αναγνώστη QR και barcode Swing Entrance Turnstile Για Έλεγχο Πρόσβασης Σταδίου
| Τύπος ελέγχου πρόσβασης: | Κάρτα RFID, QR κωδικός |
|---|---|
| Χρόνος άνοιξης του φραγμού: | 0,2 s |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS-232 |
Οπτική γρήγορη περιστροφική πύλη παρόδων πορτών χτυπημάτων εμποδίων Speedlane πολυτέλειας με το υψηλό γλιστρώντας γυαλί των ορατών οδηγήσεων
| Ύψος γυάλινης περίφραξης: | 1,8μ, 1,4μ, 1,2μ, λιγότερο από 1μ |
|---|---|
| Τύπος: | Συρόμενη πύλη υψηλής ταχύτητας |
| Εφαρμογή: | Αεροδρόμιο, Γραφείο, ξενοδοχείο, είσοδος νοσοκομείου |
Ευφυής ODM πυλών εμποδίων χτυπημάτων αυτόματης ασφάλειας/εισελκόμενος φιλικός προς το χρήστη cOem
| Όνομα: | Εισελκόμενο εμπόδιο χτυπημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400/1200*280*980mm |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1480/1280*370*1070mm |
Περιστροφική πύλη ταλάντευσης καρτών ανοξείδωτου RFID ελέγχου ασφαλείας, ηλεκτρική πύλη ταλάντευσης Rfid
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ταλάντευσης καρτών RFID |
|---|---|
| Εφαρμογή: | indoor&outdoor |
| Καθαρό βάρος: | 150kg/pair |
Η διπλή πορτών πρόσβασης αμφίδρομη περιστροφική πύλη εισόδων βιβλιοθηκών καναλιών ηλεκτρική ασφαλής με το γραμμωτό κώδικα rfid διασυνδέει
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
Ασφάλειας πύλη μηχανισμών περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων πρόσβασης πορτών ΣΥΝΕΧΩΝ αβούρτσιστη μηχανών βιομετρική
| Εγγύηση: | 1 έτος δωρεάν υπηρεσία εγγύησης |
|---|---|
| IP: | 54 |
| Όνομα προϊόντος: | Αυτόματος μισός έλεγχος προσπέλασης περιστροφικών πυλών για τη γυμναστική |
Υψηλό κατηγορίας ταλάντευσης εμποδίων πυλών διπλής κατεύθυνσης ισχυρό κτύπημα καρτών παρόδων αυτόματο για το λούνα παρκ
| Μέγεθος: | L1200/ 1400*Π200*Υ1000mm |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | < 40 άτομο/λεπτό |
| Πλάτος πρόσβασης: | 60,90 cm, ή περισσότερο, μπορεί να κατασκευαστεί κατά παραγγελία |
Θερμική περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων αναγνώρισης προσώπου ανιχνευτών
| Μέγεθος: | Δοκιμαστικό σύστημα |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
| Πλάτος πρόσβασης: | 60 cm ή ( 90 cm κατά παραγγελία) |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνώρισης προσώπου θερμοκρασίας γραμμωτών κωδίκων RFID
| Απόσταση αναγνώρισης: | 0,3-0,5 μ. |
|---|---|
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
| Υλικό εμφάνισης: | Θήκη από κράμα αλουμινίου, σκληρυμένο γυαλί |
Βιομετρική πύλη εμποδίων ταλάντευσης
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1500*120*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | προγράμματα υγείας, ξενοδοχείο, καντίνες, νοσοκομεία, κτίρια γραφείων, τελωνείο, αντιπροσωπείες, του |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο 304/316 |

