Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Αυτόματη πύλη εμποδίων ταλάντευσης με το μετρητή για το βιομετρικό σύστημα ελέγχου προσπέλασης
| Όνομα προϊόντων: | Αυτόματη πύλη εμποδίων ταλάντευσης με το μετρητή για το βιομετρικό σύστημα ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
Για τους πεζούς πύλη εμποδίων ταλάντευσης ελέγχου προσπέλασης πορτών με τη διεπαφή RFID
| Μέγεθος του προϊόντος: | κύριος πόλος: Φ168mm ύψος: 1000mm |
|---|---|
| Υλικό: | 304/316 ανοξείδωτο |
| Καθαρό βάρος: | 85KG/set |
Αμφίδρομος όλη η ηλεκτρική μηχανική πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων για το φυσικό σχολικό σταθμό σημείων
| Όνομα προϊόντων: | περιστροφική πύλη τρίποδων ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*990mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Έξυπνες περιστροφές αυτόματου ελέγχου πρόσβασης Αδιάβροχο IP54 για το λούνα παρκ του μετρό
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*280*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
Αποτελεσματικό σύστημα πρόσβασης τρίποδων επίδειξης κατεύθυνσης, πύλες περιστροφικών πυλών νομισμάτων λεωφορείων
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 320*310*980mm |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Για τους πεζούς πύλη εμποδίων ταλάντευσης πρόσβασης με το βιομετρικό σύστημα αναγνώρισης/το σύστημα ESD
| Όνομα προϊόντων: | Για τους πεζούς πύλη εμποδίων ταλάντευσης πρόσβασης με το βιομετρικό σύστημα αναγνώρισης/το σύστημα |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Πλήρεις αυτόματες περιστρεφόμενες περιστροφικές πύλες ύψους πυλών tripodHalf στον καθολικό τηλεχειρισμό
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Υψηλή πύλη περιστροφικών πυλών πυλών κυλίνδρων τριών βραχιόνων μέσης triop για το για τους πεζούς έλεγχο προσπέλασης
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | εσωτερικό τυποποιημένο ανοξείδωτο 304# |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Εμπόδιο περιστροφικών πυλών τρίποδων ESD με τον ανιχνευτή γραμμωτών κωδίκων και δακτυλικών αποτυπωμάτων qr και τον αναγνώστη RFID
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο περιστροφικών πυλών τρίποδων ESD με τον ανιχνευτή γραμμωτών κωδίκων και δακτυλικών αποτυπωμά |
|---|---|
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
| Ταχύτητα διέλευσης: | 30-40 άνθρωποι/λεπτό |
Στρογγυλοστάσιο πλήρους ύψους από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με έλεγχο πρόσβασης με δακτυλικά αποτυπώματα RFID
| Τύπος: | Διπλό περιστροφικό μηχάνημα πλήρους ύψους / Μονό περιστροφικό μηχάνημα πλήρους ύψους |
|---|---|
| Κατεύθυνση: | Μπορεί να είναι είσοδος και έξοδος |
| Υλικό: | Ατσάλι 304 ή 316 |

