Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Πρόσωπο/λεπτό πυλών 110V 220V 30 περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνωστών δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη τρίποδων αναγνωστών δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής: | Γυμναστική, λούνα παρκ, στάδιο, pulic περιοχή, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
M1 για τους πεζούς κάθετος έλεγχος προσπέλασης πυλών περιστροφικών πυλών τρίποδων αναγνωστών καρτών φορητός
| Τύπος: | κάθετη περιστροφική πύλη τρίποδων |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 420mm (λ) * 330mm (ψ) * 980mm (η) |
| Μέγεθος συσκευασίας: | 500mm (λ) * 410mm (ψ) * 1060mm (η) |
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης πυρήνων μηχανισμών με τον του προσώπου αναγνώστη δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1300*200*1000mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
| Καθαρό Βάρος: | 65 κιλά |
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων καρτών Rfid με το μετρητή για το σύστημα Magement επισκεπτών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων με το μετρητή |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής: | Γυμναστική, λούνα παρκ, στάδιο, pulic περιοχή, κτίριο γραφείων, λέσχη, κ.λπ. |
| Ακαθάριστο βάρος: | 70KG |
Waterpark ασφάλειας για τους πεζούς περιστροφικών πυλών αναγνώριση προσώπου παρακολούθησης πυλών αντι ελεγχόμενη
| Ταχύτητα πέρασμα: | 35-40 πρόσωπο/λ. |
|---|---|
| Τράπεζα προσώπου: | 20~30 PC χιλιάδων |
| Μέγεθος: | L1400*W120*H1000mm |
Χαμηλού θορύβου RFID περιστροφικών πυλών πυλών ελέγχου προσπέλασης πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών αναστοιχειοθέτησης γυμναστικής αυτόματη
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1280*370*1070mm |
| Εφαρμογή: | Indoor&outdoor |
Πύλη περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης κτιρίου γραφείων, ευφυή συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
| Όνομα προϊόντων: | Πύλη εμποδίων ταλάντευσης κτιρίου γραφείων με το δακτυλικό αποτύπωμα γραμμωτών κωδίκων και τον αναγν |
|---|---|
| Μηχανή: | DC24V βαλβίδα σωληνοειδών |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
Περιστροφική πύλη ταλάντευσης μορφής βαρκών υψηλής ασφαλείας με τα συστήματα ελέγχου προσπέλασης RFID
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη ταλάντευσης υψηλής ασφαλείας |
|---|---|
| Βάρος: | N.W 90kg/pc |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 1400*250*1000mm |
Περιστροφικές πύλες 60cm ελέγχου προσπέλασης γραφείων περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων πλάτους μεταβάσεων
| Πλάτος διέλευσης: | 60 εκατοστά |
|---|---|
| Μέγεθος του προϊόντος: | 120 X 30 X 100 εκατ. (Χ) |
| Κατεύθυνση: | αμφίδρομος (ή προαιρετικός ενιαίος τρόπος) |
3 εκατομμύριο φορές αυτόματες περιστροφικές πύλες συστημάτων, ανθεκτική πρόσβαση Γκέιτς ασφάλειας
| Εφαρμογή: | Γήπεδο, χώρος pulic, πάρκο, κτίριο γραφείων, σύλλογος κ.λπ |
|---|---|
| Καθαρό βάρος: | 65 κιλά |
| Μικτό βάρος: | 70 κιλά |

