Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel turnstiles ] αγώνας 969 προϊόντα.
Κιβώτιο σκοπών ασφάλειας, φορητή προστασία του περιβάλλοντος σπιτιών φρουράς
| Μέγεθος του προϊόντος: | 2000*1800*2400 (συνήθεια) |
|---|---|
| Υλικό: | χάλυβας χρώματος |
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
Δις κατευθυντική πρόσβαση Γκέιτς ασφάλειας σταθμών τρένου/σύστημα πρόσβασης τρίποδων
| Υλικό στέγασης: | στάνταρ 304# από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος διαδρόμου: | εντός 600 mm |
| Κατευθύνσεις: | αμφίδρομος ή ενιαίος (διευθετήσιμος) |
Θερμικό κανάλι 900mm για τους πεζούς εμπόδιο ύψους μέσης 0.6S
| Εργασιακό περιβάλλον: | Εσωτερική / Εξωτερική (Καταφύγιο), -10-50℃ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υπόγειος \ σχολικών \ αερολιμένων \ γραφείων \ υπαίθριος |
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*200*1000mm |
Washable καθαρός αντιστατικός χωρίς σκόνη ιματισμός κοστουμιών αιθουσών ESD
| όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
|---|---|
| Εξαρτήματα: | Δεξιού και αριστερού παπούτσι καρπός-λουριών, |
| λογισμικό ελέγχου: | Διαθέσιμος |
Αντιστατική ESD αποστειρωμένων δωματίων φόρμα Jumpsuit που ντύνει την ομοιόμορφη κανονική ένδυση ασφάλειας
| όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
|---|---|
| Εξαρτήματα: | Δεξιού και αριστερού παπούτσι καρπός-λουριών, |
| λογισμικό ελέγχου: | Διαθέσιμος |
Ανθρώπινου σώματος περιεκτικό ESD πυλών ESD εργαλείο ελεγκτών ελεγκτών αντιστατικό
| Όνομα προϊόντων: | Περιεκτικός ESD ελεγκτής ανθρώπινου σώματος |
|---|---|
| όργανο ελέγχου: | 8 ίντσες |
| Υλικό: | 304 ανοξείδωτο |
Βαρέων καθηκόντων εμπόδιο χτυπημάτων Single/Bi κατευθυντικό με την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος AC100V-240V
| Έλεγχος πρόσβασης: | Ναί |
|---|---|
| Μέγεθος: | Πρότυπο ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση: | Ενιαίος ή αμφίδρομος |
Εμπόδιο εισιτηρίων αναγνώρισης προσώπου ενιαίο/βισμούθιο κατευθυντικό με την αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Communication Mode: | RS485/TCP/IP |
|---|---|
| Fire Alarm: | Optional |
| Access Control: | Yes |
Έξοδος υπεραγορών/υψηλή ταχύτητα εισόδων και αντι εσπευσμένη λειτουργία συναγερμών ελέγχου προσπέλασης πυλών
| Όνομα προϊόντων: | Αμφίδρομη πύλη μηχανισμών εμποδίων χτυπημάτων RFID οδηγήσεων για το μουσείο κτιρίου γραφείων |
|---|---|
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Συμβατός: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, πρόσβαση νομισμάτων, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμώ |
Ανιχνευτής θερμοκρασίας αναγνώρισης προσώπου μηχανών συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων κώδικα WIFI QR
| Τροφοδοτικό: | DC12V |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κτήριο γραφείων/έλεγχος προσπέλασης εργοστασίων, σχολείο |
| Λειτουργία: | QR ενότητα κώδικα |

