Όλα τα Προϊόντα
-
Πύλη περιστροφικών πυλών ασφάλειας
-
Πλήρης περιστροφική πύλη ύψους
-
του προσώπου περιστροφική πύλη αναγνώρισης
-
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων
-
Πύλη εμποδίων ταλάντευσης
-
Περιστροφική πύλη ανιχνευτών γραμμωτών κωδίκων
-
Σπίτι φρουράς ασφάλειας
-
Πύλη ESD
-
περιστροφικές πύλες ελέγχου προσπέλασης
-
Πύλη περιστροφικών πυλών τρίποδων
-
μισές περιστροφικές πύλες ύψους
-
Περιστροφική πύλη RFID
-
περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας
-
συστήματα ασφαλείας περιστροφικών πυλών
-
Περιστροφική πύλη δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
χρησιμοποιημένη νόμισμα περιστροφική πύλη
-
Περιστροφική πύλη υπογείων
-
Συστήματα διαχείρισης εισιτηρίων
-
Κλειδαριά ροδών αυτοκινήτων
-
Κλειδαριά χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων
-
Εμπόδιο χώρων στάθμευσης
-
Ο Άλεξ Γουόνγκ στις ΦιλιππίνεςΠροϊόντα υψηλής ποιότητας, ανταγωνιστικές τιμές και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες. -
Ασίφ Χαν στο ΜπαχρέινΤο Goldantell είναι χρυσός προμηθευτής, εκτός από με πολλή ώρα για να κάνει την αγορά! Και δίνοντας πάντα την επαγγελματική πρόταση, με βοηθήστε πολλή στην επιχείρηση! -
Ο Ahmed Al-Farsi στα ΗΑΕΤα κυκλώματα αναγνώρισης προσώπου εντυπωσίασαν τους ενοικιαστές, συγχρονίστηκαν με τις κάρτες πρόσβασης απρόσκοπτα, οι μηχανικοί δούλεψαν ακόμα και στο Eid. -
Κλάρα Μίλερ στα γερμανικάΠύλες ακριβείας συγχρονίζονται με ρομπότ συναρμολόγησης. -
Michael Fusco στις ΗΠΑΓεια, Charlene, έχουμε λάβει το φορτίο! Ο μηχανικός μας εξέτασε τα εμπόδια, αυτοί όλη η εργασία πολύ καλά! Τώρα, θέλω να κάνω μια νέα διαταγή!
λέξεις-κλειδιά [ controlled access turnstiles ] αγώνας 1015 προϊόντα.
Πλήρης αυτόματη περιστροφική πύλη τρίποδων γραμμωτών κωδίκων μηχανών εισιτηρίων ανοξείδωτου για το ισπανικό canime
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1200mm (λ) * 280mm (ψ) * 1000mm (η) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης LCD: | 7» |
| Τύπος: | Ενιαίο πυρήνα, ημιαυτόματο ή πλήρως αυτόματο έλεγχο |
Διπλή πυρήνων πύλη περιστροφικών πυλών δακτυλικών αποτυπωμάτων βιομετρική, γρήγορη περιστροφική πύλη εμποδίων χτυπημάτων περασμάτων με το λογισμικό
| Αισθητήρας υπέρυθρων: | 4-6 ζευγάρια |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εισόδου στο σινεμά ή στο ξενοδοχείο ή στο εστιατόριο |
| Όνομα προϊόντος: | Διοικητικό όργανο |
Ο μισός γραμμωτός κώδικας προσώπου ύψους έξυπνος προσδιορίζει τις περιστροφικές πύλες εξοπλισμού διαφήμισης για τους εμπορικούς χώρους στάθμευσης
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1450*1450mm |
|---|---|
| Υλικά πόρτας: | Ατσάλι |
| Ελεύθερη ταχύτητα: | 3-10S |
περιστροφική πύλη αναγνώρισης προσώπου καρτών 6065cm SS316 Rfid
| Μέγεθος προϊόντος: | 140 ((L) * 20 ((W) * 100 ((H) CM |
|---|---|
| Σύμφωνος: | Αναγνώστης RFID Reader&Fingerprint, νόμισμα acess, αναγνώστης κώδικα QR, σύστημα κώδικα φραγμών, έλε |
| Εφαρμογή: | Φυλακή, εργοστάσιο, κυβέρνηση κ.λπ. |
Πύλη εμποδίων χτυπημάτων αναγνώρισης προσώπου πυλών RFID περιστροφικών πυλών ασφάλειας γραφείων ύψους μέσης
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1400*120*1000mm |
| Όνομα προϊόντος: | πύλες περιστροφικών πυλών εμποδίων χτυπημάτων ασφάλειας |
Ευφυές σχέδιο μορφής της Νίκαιας περιστροφικών πυλών εισόδων γυαλιού μετρό αερολιμένων
| Μέγεθος του προϊόντος: | 1400*310*1000mm |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας: | 1510*410*1080mm |
| Υλικό: | ανοξείδωτο 304 ανοξείδωτο steel/316 |
Υψηλός - για τους πεζούς εμπόδιο περιστροφικών πυλών μετρό ποιοτικής LCD επίδειξης με το συμβολικό αναγνώστη αποδεκτών και rfid ΕΙΣΙΤΗΡΊΩΝ
| Application: | metro, train road, Apartment |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1400*280*1000mm |
RFID αυτόματη περιστροφική πύλη πυλών ταχύτητας κυλίνδρων στις υπαίθριες δημόσιες υπηρεσίες
| Τάση εργασίας:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
|---|---|
| Λιμένας επικοινωνίας: | RS485, TCP/IP |
| Πλάτος μεταβάσεων:: | ≤600 χιλ. |
Αξιόπιστο σύστημα 30 πρόσβασης τρίποδων πλαισίων χάλυβα πρόσωπα/λ. ταχύτητας περασμάτων
| Όνομα προϊόντων: | Περιστροφική πύλη Tripiod |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200mm * 280mm * 1000m |
| Υλικό: | 304# ανοξείδωτο |
αμφίδρομη περιστροφική πύλη εισόδων βιβλιοθηκών καναλιών ηλεκτρική ασφαλής με τη διεπαφή γραμμωτών κωδίκων rfid
| Πεδίο χρήσης: | Οικιστική Περιοχή, Πάρκο, Λούνα Παρκ; Σχολείο; Κέντρο παιχνιδιού |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Υλικό: | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |

